Збірна України грає внічию. Чотири динамівця провели весь матч

У суботу відбулись чергові матчі відбірного турніру Кубку світу-2006. Збірна України вдома приймала чемпіонів Євро-2004 греків та задовільнилася нічиєю 1:1.

Рахунок на 48-й хвилині відкрив форвард “Мілану” Андрій Шевченко. Після його навісу-удару зі штрафного від бокової лінії помилився голкіпер, пропустивши м’яч поміж ніг.

Гол-відповідь греки провели на 82-й хвилині. За версією арбітра, Гусин зфолив на Харістеасі, а Цартас с 25-ти метрів влучно поцілив у дев’ятку.

У стартовому складі збірної України вийшли чотири київських динамівця.

Олександр Шовковський відбив кілька небезпечних ударів, надійно грав на виходах, але не впорався з ударом Цартаса.

Сергій Федоров опікав Врізаса і не дав своєму “підопічному” жодного шансу пробити у створ воріт.

Андрій Несмачний непогано попрацював на лівому фланзі, створив багато перехватів, але дозволив Сейтарідісу зробити кілька небезпечних флангових навісів.

Олег Гусєв провів чудовий матч. Молодий динамівець ускладнив життя опонентам в півобороні, загострював гру у штрафній суперника. В одному з епізодів голкіпер господарів не без труднощів відбив удар Олега.

Вийшовший на заміну Андрій Гусин опікав Харистеаса. Якщо б не епізод на 82-й хвилині, то, в цілому, він зі своїм завданням впорався.