Збірна України (U-19): невдалий старт

Збірна України, складена з гравців 1992-1993 р.н., стартувала в еліт-раунді ЧЄ-2011 (U-19), який проходить у Польщі. Дебютний матч завершився невдачею – підопічні Олександра Головка мінімально поступилися одноліткам з Італії. Вирішальний гол представники Апеннін провели в середині другого тайму – відзначився Беретта.

Зазначимо, що в звітному поєдинку взяли участь п’ятеро представників «Динамо». Голкіпер Максим Коваль, захисники Антон Братков та Олександр Чорноморець, півзахисник Владислав Калитвинцев провели на полі всі 90 хвилин, а нападник Володимир Коваль вийшов у стартовому складі та був замінений на 71-й хвилині.

У паралельному матчі групи 4, де виступають «жовто-сині», збірна Ірландії переграла господарів еліт-раунду з рахунком 1:0. Свій наступний поєдинок підопічні Олександра Головка проведуть 26 травня проти ірландських одноліток.

Італія (U-19) – Україна (U-19) – 1:0 (0:0).