Збірна України (U-19): поразка від французів

Збірна України, складена з футболістів 1990 року народження, провела в Маріуполі перший із двох запланованих спарингів із французькими однолітками. Підопічні Юрія Мороза зазнали поразки з рахунком 0:2. Обидва м’ячі було забито наприкінці кожного з таймів.

За словами наставника української команди, рахунок зустрічі закономірний. «На відміну від суперника, ми свої моменти не реалізували, за що й були покарані», – наводить слова Мороза офіційний сайт ФФУ.

Відзначимо, що в матчі взяли участь вісім динамівців. Дмитро Кушніров, Кирило Петров, Темур Парцванія, Дмитро Єременко, Денис Гармаш, Дмитро Коркішко вийшли у стартовому складі, а Євген Морозенко і Сергій Шевчук з’явилися на полі в другому таймі.

Ще один матч команди проведуть завтра, також у Маріуполі.

Україна (U-19) − Франція (U-19) − 0:2