Збірна України (U-21): розгром у Німеччині

Епізод зустрічі, фото GettyImages

Перший із двох запланованих товариських матчів провела молодіжна збірна України. У Німеччині підопічні Володимира Мунтяна отримали гарний урок футболу від місцевої збірної, розгромно програвши 0:4.

Головні події зустрічі розгорнулись в останній чверті матчу. До цього господарі хоч і володіли ініціативою, але «розпечатати» ворота Каніболоцького не могли. Рахунок на 68-й хвилині відкрив Аого, а через дев’ять хвилин Кхедира подвоїв перевагу господарів. Після цього німці продовжували домінувати на полі, і зусиллями Хеллера і Халфара довели рахунок до розгромного.

Із гравців «Динамо» в команді Мунтяна виступали півзахисник Микола Морозюк і нападник Володимир Лисенко (у другому колі минулого чемпіонату України виступав за київський «Арсенал» на правах оренди).

Німеччина (U-21) – Україна (U-21) – 4:0 (0:0).