Збірна Вукоєвича виходить до 1/4 фіналу

Сьогодні збірна Хорватії провела заключний поєдинок в групі В на чемпіонаті Європи, який цими днями проходить в Австрії і Швейцарії. За підсумками перших двох турів підопічні Славена Біліча достроково завоювали перше місце в групі, і на останній матч проти збірної Польщі вийшли в напіврезервному складі.

Півзахисник «Динамо» Огнен Вукоєвич вийшов на поле з перших хвилин і допоміг своїй збірній здобути мінімальну перемогу з рахунком 1:0. На 52-й хвилині відзначився Іван Класніч. Таким чином збірна Хорватії в груповому турнірі не зазнала жодної поразки, набравши максимальну кількість очок.

У звітному поєдинку Вукоєвич був дуже корисним для команди. За даними сайту УЄФА, за час перебування на полі хорват пробіг 12 кілометрів 80 метрів. А за п’ять хвилин до фінального свистка заробив «гірчичник».

У чвертьфіналі, який відбудеться 20 червня у Відні на стадіоні «Ернст Хаппель», «клітчаті» зіграють проти збірної Туреччини, які у своїй групі посіли друге місце.