Збірні Вукоєвича та Єременка перемагають

У п’ятницю в Європі відбулися матчі відбіркового турніру Євро-2012. В одному з них взяв участь гравець «Динамо».

Вольову перемогу здобула збірна Хорватії. У поєдинку проти Грузії «картаті» першими пропустили, на 16-й хвилині, від Канкави, проте наприкінці поєдинку спромоглися зібратися та вибороти такі важливі три очки. На 76-й та 78-й хвилинах відзначилися Манджукич та Калинич, зробивши рахунок 2:1. Півзахисник Огнєн Вукоєвич вийшов на поле у стартовому складі хорватів та був замінений на 70-й хвилині.

Роман Єременко не взяв участі у виїзній перемозі збірної Фінляндії над Сан-Марино (1:0). Перемогу «суомі» приніс влучний удар Форсселла наприкінці першого тайму. Цілком можливо, Роман зіграє в наступному поєдинку, проти збірної Швеції (7 червня).

Вкрай невдало проводить відбірковий цикл збірна Македонії. У поєдинку з Ірландією балканці поступилися 0:2, Горан Попов провів на полі весь матч.