Сім динамівців допомогли збірній України (U19) пробитися в еліт-раунд Євро-2020

У відбірній групі «9» з 13 по 19 листопада змагалися чотири збірних - Україна, Швеція, Словенія та Естонія. Автоматично путівку до еліт-раунду отримували збірні, які посіли 1-2 місця у своїй групі за результатами 3-х поєдинків.

13 листопада українці впевнено обіграли Естонію (4:0), а 16 листопада зіграли внічию зі Словенією (1:1). Тож, для гарантії першого місця підопічним Олега Кузнєцова необхідно було перемагати господарів - Швецію, що хлопці і зробили.

З перших хвилин на поле вийшли п'ятеро представників «Динамо» - Крістіан Біловар, Вікентій Волошин, Артем Шулянський, Роман Бодня і Микола Ярош, а також Алан Ауссі, який виступає за чеський «Слован» на правах оренди. Крім того, після перерви на заміну вийшли Ярослав Надольський і Данило Хондак.

У першому таймі українцям удалося двічі відзначитися - дубль на рахунку Данила Сікана. Слід зазначити, що в другому голі асистентом виступив Волошин.

У другому таймі господарі великими силами пішли вперед і відіграли один м'яч на 52-й хвилині, але на більше шведів не вистачило. 2:1 - перемога України і перше місце у своїй групі.

Еліт-раунд стартує вже навесні 2020 року. До фінальної стадії проб'ються переможці семи груп.

Безпосередньо фінальна частина пройде з 19 липня по 1 серпня 2020 року в Північній Ірландії.