«Сент-Етьєн» із Тремулінасом рятується від поразки у матчі з «Ніццею»

Гра на стадіоні «Жоффруа Гішар» у присутності 31,010 вболівальників завершилася нічиєю 1:1. Гості відкрили рахунок на 56-й хвилині зусиллями Бодмера. «Сент-Етьєн» врятувався лише на першій компенсованій хвилині, коли пенальті реалізував Градель.

Повний матч за «Сент-Етьєн» провів орендований захисник київського «Динамо» Бенуа Тремулінас. На 85-й хвилині він отримав попередження. Згідно з опитуванням щодо найкращого гравця матчу на офіційному сайті «Сент-Етьєна», Тремулінас ділить поточне перше місце разом із Лоіком Перреном. Обоє мають рівну кількість голосів – 34,5% з-поміж тисячі респондентів.

До речі, для Тремулінаса цей матч став 9-м, а жовта карта – четвертою в сезоні Ліги 1. Бенуа не пропустив жодного матчу з 7 лютого, коли було зіграно поєдинок 24-го туру.

У наступному турі 13 квітня «Сент-Етьєн», який зберігає за собою четверте місце в чемпіонаті Франції, зіграє на виїзді з «Реймсом».