Сергій РЕБРОВ: «Той, хто недооцінив би сьогодні суперника, міг би потім і не потрапити до складу на матч із «Маккабі»»

Сергій РЕБРОВ: «Той, хто недооцінив би сьогодні суперника, міг би потім і не потрапити до складу на матч із «Маккабі»»

- Сьогодні був лише перший тайм. Радий, що хлопці належним чином налаштувалися на цю гру. Ми розуміли, що «Оболонь» буде діяти від оборони, на контратаках, і в першому таймі так і сталося - суперник, фактично, грав у п'ять захисників. Потім, пропустивши, «Оболонь» перебудувалася на гру в чотири захисники. Було видно бажання цієї команди оборонятися всім складом та намагатися виходити в контратаки. Радий, що ми практично не надали супернику шансів у контргрі, й при цьому самі забили два м'ячі.

- В якому стані перебуває Кранчар?

- Я радий, що, незважаючи ні на що, він працює разом із командою. Кранчар доволі багато пропустив, на його місці величезна конкуренція, але я з ним чесний. Зараз він усередині виконує всі вимоги, які до нього пред'являються на тренуваннях. Сьогодні я заохотив його за те, як він працює. І, думаю, він теж отримав задоволення від гри.

- До першого гола у вашої команди не було моментів. Спрацювала тактика, обрана «Оболонню»?

- Звичайно. Проти такої тактики складно грати будь-якій команді. Навіть «Барселоні» буде непросто, коли суперник грає у 5-6 захисників. Так, у випадку з першим голом «Оболонь» сама забила у свої ворота, але щоб це сталося, потрібно було туди бігти. Віталік Буяльський біг, нав'язав боротьбу, й підсумком усього цього став гол. Після цього нам було простіше, психологічний тягар зникнув, і ми створювали моменти біля воріт «Оболоні» як у першому, так і в другому таймах.

- Як ви вирішуєте проблеми з мотивацією на такі матчі, як сьогоднішній?

- Найголовніша мотивація - потрапити до основного складу. Ніхто не поділяє команду на перший склад та другий. І ті, хто сьогодні вийшов на поле, були мотивовані. Так, у кожного футболіста «Динамо» або «Шахтаря» є підсвідома впевненість, що вони сильніші «Оболоні», але потрібно довести на полі, що ти дійсно кращий. Що ми сьогодні й зробили. Ось це й є головна мотивація. Ви самі бачите, й футболісти знають: хто краще готовий, той і грає, у нас немає гравців гарантовано основного складу. Думаю, що той, хто недооцінив би сьогодні суперника, міг би потім не потрапити до складу на матч із «Маккабі» або на який-небудь інший поєдинок.

- «Динамо» у цьому розіграші Кубка України зіграло вже з двома представниками першої ліги - «Гірник-Спортом» та «Оболонню». Могли би ви порівняти ці команди?

- Складно це зробити. Обидві команди грали у п'ять захисників, поки не пропустили. Коли «Гірник» розкрився - отримав ще п'ять. Думаю, що правильніше буде порівнювати ці команди за матчами першої ліги. Мені же, повторюся, це зробити складно.

- Коли можна очікувати повернення на поле Теодорчика?

- Лукаш почав тренуватися, але, на жаль, зараз його знову турбує стара травма, й він знову проходить курс реабілітації. І Тео, і ми, звичайно ж, дуже засмучені. Це нападник високого класу, але він отримав страшну травму, таку ж, як була у Макаренка. Відновлення вимагає часу. Щоб повернутися на поле й на колишній рівень після такого пошкодження, потрібно витримати терміни, плідно працювати та ретельне виконувати курс реабілітації.

* фото А.Куцан

Copyright © 2015 FC Dynamo Kyiv

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер