Серія пенальті: Гринчук vs уболівальники: конкурс від «Фаворит Спорт» та «Динамо»

Серія пенальті: Гринчук vs уболівальники: конкурс від «Фаворит Спорт» та «Динамо»

Конкурс із пробиття одинадцятиметрових ударів «Щасливий пенальті» вперше був проведений ще минулого сезону та вже став традиційним.

Уболівальники та шанувальники футболу вже пробивали з 11-метрової позначки наближеному до основи «Динамо» голкіперу Володимиру Маханькову, пробували свої сили проти воротарів юнацької команди «Динамо» Валентина Моргуна та Руслана Нещерета. Потім два рази учасники перевірили реакцію голкіпера команди «Динамо» U15 Дмитра Косача, та позмагалися з воротарем академічної групи «Динамо» U16 Андрієм Кочергою.Цього разу настав час виявити, хто сильніший у дуелі з голкіпером академічної групи «Динамо» U15 Назаром Гринчуком.

У конкурсі взяли участь троє щасливчиків: переможці конкурсу, що проводився на офіційній сторінці ФК «Динамо» (Київ) у соціальній мережі Фейсбук Станіслав Живолович та Павло Коваліцький, а також Артур Манукян від компанії «Фаворит Спорт».

Пенальті від аматорів створили приємні труднощі для динамівського воротаря, який парирував чотири із шести ударів та вийшов переможцем серії.

- Я пробував пробити у кут, але воротар вгадав обидва рази - зізнався Павло Коваліцький. – Це дуже класний захід, адже не кожного дня випадає можливість побувати на головній арені країни, я дуже це ціную та вдячний усім, хто дав мені цю можливість.

- Я давнішній уболівальник «Динамо», підтримую традицію ще від дідуся – розповів ще один учасник конкурсу Артур Манукян. – Дуже приємно, що сьогодні зміг потрапити на поле легендарного стадіону,  емоцій дуже багато. Перший раз поцілив, куди хотів – у лівий кут. А другий хотів влучити у правий, але воротар чудово склався та витяг м’яч прямо з-під стійки.

Відзначимо, що всі учасники отримали незабутні емоції та пам’ятні й заохочувальні призи від «Фаворит Спорт» та «Динамо».

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер