«Шахтар» – «Динамо» – 1:0: післяматчева пресконференція Олександра Шовковського

«Шахтар» – «Динамо» – 1:0: післяматчева пресконференція Олександра Шовковського

Головний тренер «Динамо» Олександр Шовковський відповів на питання представників ЗМІ після матчу чемпіонату України проти «Шахтаря» (0:1).

- Чого не вистачило, щоб досягти сьогодні перемоги?

- Забитих голів.

- Другий тайм суттєво відрізнявся від першого в плані креативу та створених моментів. Чи вгадали ви зі стартовим складом?

- Не знаю, вгадав я чи ні, але результату, на жаль, немає, тому можна сказати, що не вгадав. Але не було б пенальті чи поставили би штрафний на Буяльському, можливо, була б інша гра. При цьому ми розуміли, що «Шахтар» – хороша команда, грає в атакувальний футбол, і нам треба готуватися грати не лише вперед, але й вибудовувати свою гру в обороні.

Прикро програвати саме такі матчі, де доля зустрічі вирішується завдяки пенальті, до того ж сумнівного. Було кілька суперечливих моментів, той же фол на Буяльському, але маємо те що маємо. На жаль, ми не дорахувалися багатьох очок у першій частині чемпіонату.

- На чому зосередиться команда в останніх матчах сезону?

- Будь-яка поразка – це не кінець, будь-яка перемога – це не фінальний успіх. Потрібно мати мужність грати, що б не відбувалося. Ми народжуємося з бажанням перемагати. Кожного дня ми відпрацьовуємо в тренувальному процесі нашу волю, характер. А вже сама перемога – це справа честі. Це не я казав – це слова Вінстона Черчілля.

- Що потрібно «Динамо» за літо, щоб не просто боротися за чемпіонство, а стати чемпіонами?

- Це ж не підсумова пресконференція, а лише за підсумками матчу, що тільки-но закінчився. Висновки ми будемо робити, але пізніше. Нам потрібно зіграти ще два матчі. Ми готуємося до кожної гри, напрацьовуємо моменти, у нас є план, стратегія.

Що потрібно? Багато речей, про які можна говорити, про які складно говорити. Після завершення сезону буде підготовка національної команди до Євро-2024, також є олімпійська збірна, збірні U19, U21. І дуже багато динамівців будуть готуватися в різних збірних. І нам треба розуміти, як ми будемо готуватися до наступного сезону, оскільки поки що дуже багато питань.

Є турнір, досить цікавий, який організовують для гравців, які можуть представляти олімпійську збірну. Але, якщо подивитися його розклад, до семи наших гравців можуть бути запрошені для участі в ньому одразу після завершення чемпіонату України. Він завершиться 17 червня, а наша команда має збиратися десь у 20-х числах. Тобто, без паузи, без відпочинку, без відновлення їм потрібно знову включатися в роботу. Як їх готувати у цьому плані, я поки не уявляю. Можливо, є сенс нікого нікуди не відпускати, щоб вони добре відпочили, почали нормально працювати з командою й у хороших кондиціях підійшли до Олімпіади, коли вона почнеться. Це мої думки на сьогоднішній день.

Також ви знаєте, що змінено формат єврокубків, є ігри в грудні, січні… Поки логістика для нас незрозуміла, але в голові ми тримаємо багато речей. Як буде далі, я поки не знаю.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер