«Шальке 04» з Беландою перервав переможну серію дортмундської «Борусії»

148-е Рурське дербі зібрало на «Фельтінс-Арені» практично аншлаг (61,670 глядачів) і видалося дуже захоплюючим. Усі головні події розвернулися по перерві. На початку тайму рахунок у грі відкрив Кагава, проте за кілька хвилин Сане його зрівняв. Ще за п’ять хвилин Гінтер знову вивів гостей уперед. «Шальке» відігрався на 66-й хвилині – пенальті реалізував Хунтелар. Підсумок зустрічі – бойова нічия 2:2.

Таким чином, за останні дев’ять ігор у Бундеслізі «Борусія» втратила очки лише вдруге, перервавши свою триматчеву переможну серію. Ще одна нічия була у поєдинку з «Баварією», з якою дортмундці ведуть гонку за чемпіонство.

Беланда вийшов у стартовому складі гельзенкірхенців, на 81-й хвилині отримав попередження, а вже за хвилину був замінений.

За підсумками 29 турів «Шальке 04» займає сьоме місце, маючи таку саму кількість очок, як у менхенгладбахської «Борусії» та «Майнца», які посідають відповідно п’яте та шосте місця. На три очки більше має «Байєр», на чотири - «Герта».