Шапаренко та Шовковський — найкращі гравець та тренер 25-го туру VBET Ліги

Шапаренко та Шовковський — найкращі гравець та тренер 25-го туру VBET Ліги

Традиційно УПЛ проводить голосування за найкращого тренера та гравця в чемпіонаті України за підсумками ігрового туру. Цього разу визначали лауреатів 25-го туру чемпіонату України сезону 2023/24 років. На першому етапі, як завжди, відбулося опитування спортивних видань, журналістів та партнерів компанії VBET. Після підрахунку голосів були сформовані четвірки найкращих футболістів і тренерів VBET Ліги у 25-му турі.

Нагадаємо, що у рамках цього туру наша команда вдома впевнено перемогла житомирське «Полісся» з рахунком 3:0.

За результатами опитування на звання найкращого гравця претендували чотири номінанти, серед яких півзахисник «біло-синіх» Микола Шапаренко, який забив другий м’яч у матчі з «Поліссям». Окрім нього серед номінантів були Кевін («Шахтар»), Рафаель Бандейра («Кривбас») та Ейнел (ЛНЗ).

До числа претендентів на звання найкращого тренера потрапив наставник «Динамо» Олександр Шовковський. Також серед номінантів були Маріно Пушич («Шахтар»), Ярослав Вишняк («Колос») та Олег Дулуб (ЛНЗ).

На другому етапі із цих номінантів глядачі обирали своїх фаворитів 25-го туру шляхом голосування та визначили переможців у двох номінаціях.

У підсумку, найбільше голосів від уболівальників набрали представники «Динамо» – гравець Микола Шапаренко та головний тренер Олександр Шовковський.

Півзахисник набрав 47% голосів у Instagram та 49,9% у Google Form, а наставник «біло-синіх» отримав 55% голосів вболівальників у Instagram та 51% у Google Form.

Вітаємо переможців!