Шацьких все ближче до чемпіонату світу

Збірна Узбекистану здобула четверту поспіль перемогу у відбірній групі до чемпіонату світу 2010 року. У черговому матчі суперником підопічних Рауфа Інілієва була збірна Сінгапуру.

На відміну, від попереднього матчу між командами, який завершився гостьовою перемогою Узбекистану 7:3 (на рахунку Максима Шацьких сьомий гол у ворота сингапурців), у цьому поєдинку глядачі не побачили багато забитих м’ячів. Єдиний і переможний гол був проведений на 80-й хвилині, Гейнрих з близької відстані пробив повз воротаря, не залишивши йому жодних шансів.

Максим Шацьких провів на полі всі 90 хвилин, із капітанською пов’язкою. Утім, що Максим є незамінним у національній збірній, ми вже встигли звикнути.

Таким чином, ця перемога дозволила збірній Узбекистану достроково вийти до наступного раунду відбірного етапу чемпіонату світу.

Узбекистан – Сінгапур - 1:0

Гол: Гейнрих (81).