Шість футболістів «Динамо» U19 приєдналися до першої команди в Румунії

Шість футболістів «Динамо» U19 приєдналися до першої команди в Румунії

У неділю, 1 травня, тренувальний день для футболістів «Динамо» розпочався об 11-й годині ранку.

У Бухаресті останніми днями встановилася спекотна погода. Незважаючи на ранній початок заняття, динамівці займалися за температури 27 градусів вище нуля. Саме заняття «біло-синіх» проходило на базі збірної Румунії.

Перед початком тренування Мірча Луческу під загальні оплески гравців привітав тренера з фізпідготовки Віталія Кулибу з днем ​​народження. Футболісти організували для іменинника традиційний коридор, і якщо своїх партнерів, які святкують дні народження, б'ють легенько, то тренера, котрий на кожному тренуванні вичавлює з них усі соки, динамівці не пошкодували.

Під час заняття «біло-сині» відпрацьовували контроль м'яча. Тренерський штаб приділив чимало уваги зіграності, награванню комбінацій, виходам на ворота два на два з подальшим завершенням атаки.

Додамо, що до першої команди приєдналися шість гравців із юнацького складу, які замінять збірників. Першу половину тренування молодь відпрацювала разом із усіма, а далі вирушила займатися індивідуально під керівництвом асистентів головного тренера. У повноцінний робочий процес хлопці увіллються вже після матчу з «Базелем», який заплановано на 4 травня.

Цікаво, що за заняттям киян із трибун спостерігали футболісти збірної Румунії U16. Мірча Луческу приділив увагу гостям, провівши коротку лекцію юніорам, побажав їм удачі, а також наголосив на тому, що вони – футбольне майбутнє своєї країни.