Шестеро динамівців допомогли «Говерлі» перемогти «Іллічівець»

У стартовому складі команди Вячеслава Грозного опинилося п’ятеро орендованих динамівців – Максим Коваль, Сергій Люлька, Віталійс Ягодінскіс, Сергій Мякушко та Лукман Аруна. Останнього на 63-й хвилині замінив ще один динамівець, Дмитро Хльобас, усі інші провели повний матч.

«Говерла» перемогла завдяки голам Гришина на 34-й та Фещука на 36-й хвилинах. Обидва рази авторами гольових передач ставали динамівці. Спочатку Аруна увірвався до штрафного майданчика правим флангом та прострілив на Гришина. Потім приблизно те саме, але вже на лівому фланзі, виконав Мякушко, віддавши результативний асист на Фещука.

Гості забили м’яч престижу з пенальті лише перед фінальним свистком, на 94-й хвилині зустрічі – 2:1.

У турнірній таблиці «Говерла» посідає 12-ту сходинку, відірвавшись від «Іллічівця» на шість очок.