Шістнадцятирічні – у фіналі!

Перемогою в серії післяматчевих пенальті завершився для «Динамо» півфінальний поєдинок у ДЮФЛУ над «Карпатами»!

У першому таймі динамівці відзначилися двічі – обидва м'ячі на рахунку нападника Максима Тищенка. У перерві вибухнула сильна гроза, на полі утворилися калюжі, чим не забарилися скористатися львів'яни, спромігшись зрівняти рахунок. 2:2, командам довелося виявити переможця в серії пенальті. У ній вище за будь-які похвали зіграв голкіпер «Динамо» Богдан Сарнавський. Із чотирьох ударів він парирував три (!), а його партнери по команді довели справу до логічної перемоги – 3:1.

Після матчу «Динамо» – «Карпати» на цьому ж полі мав відбутися другий півфінал, в якому зустрілися би «Дніпро» та УФК. Проте через дощ та поганий стан газону організатори перенесли його на ранок п'ятниці. Фінальний поєдинок ДЮФЛ серед шістнадцятирічних футболістів, відповідно до календаря, запланований на 2 липня.