Шевцова та Жигадло допомогли збірній Україні WU17 розгромити Латвію у кваліфікації Євро-2023

У понеділок, 6 березня, збірна України WU17 провела другий матч у другому раунді відбору Євро-2023. Підопічні Сергія Сапронова зустрічалися зі збірною Латвії.

Матч завершився на користь українок - "жовто-сині" обіграли суперниць із рахунком 5:0.

До перемоги долучилися й двоє представниць «Динамо» – захисниця Вікторія Шевцова вийшла у стартовому складі та провела на полі 89 хвилин, а півзахисниця Анастасія Жигадло вийшла на заміну на 86-й хвилині поєдинку.

Таким чином, збірна України WU17 забезпечила собі перше місце у групі В6 та, відповідно, вихід до Ліги А наступного циклу — Євро-2024.

Євро-2023 (WU17). Другий раунд. Група В6

Україна (WU17) — Латвія (WU17) — 5:0 (2:0)

Україна (WU17): Снігур, Вершняк, Заборовець, Краснобородько (Кадира, 82), Шевцова (Медведь, 89), Астахова, Лузва (Стахнюк, 82), Боровська, Птицина, Марценюк (Новосельська, 89), Ігнатенко (Жигадло, 86)

Голи: Мергуп-Картрайт (14, автогол), Заборовець (45+1, з пен.), Лузва (56), Птицина (78), Боровська (88).