Школа «Динамо Kids» запрошує на тренування на Оболоні

Школа «Динамо Kids» запрошує на тренування на Оболоні

Нещодавно футбольний клуб запустив новий проєкт – дитячу футбольну школу для наймолодших, яка отримала назву Динамо Kids.

У школі для хлопчиків та дівчат пропонується високоякісне навчання футболу. Діти можуть розвивати свої футбольні навички, координацію рухів та командну взаємодію. У Динамо Kids працює кваліфікований тренерський склад, який працює під керівництвом футбольних професіоналів, що дозволяє забезпечити високий рівень навчання та безпеку дітей. Тут діти не тільки навчаються грі у футбол, але й отримують радість від активного способу життя, формують дружні стосунки та навчаються цінним командним навичкам, які будуть корисними у майбутньому.

За ініціативи маркетингового департаменту ФК «Динамо» перша школа Динамо Kids відкрилася на Теремках, а досить швидко світ побачила ще одна філія – на Оболоні. Урочисте офіційне відкриття цієї філії, де вже навчаються діти, відбулося цими вихідними. Розташована зовсім поруч зі станцією метро «Мінська» у Smart Hub Obolon, школа радо зустрічає дітлахів віком від 2-х до 7-ми років.

Детально про філію Динамо Kids на Оболоні та про плани розвитку дитячої школи розповів Костянтин Кучевський, керівник локацій Динамо Kids:

- Сьогодні офіційне відкриття нашої другої локації Динамо Kids на Оболоні. Нагадаю, першу ми відкрили на Теремках зовсім нещодавно, і вже фактично через два місяці ми відкрили другу свою локацію. Вона дуже зручна, розташована зовсім поруч з метро. Ми отримували такі запити, тож всі бажаючі тепер легко можуть дістатися цієї локації.

Школа має основний майданчик, де відбуваються тренування, місце для батьків, звідки вони можуть спостерігати за тим, як діти тренуються. Батьки уважно дивляться за тим, як їх діти тренуються, за їх успіхами. Особливо це важливо для менших дітей, а тим більше для нових – їм досить важко займатися без батьків. А коли маленькі діти бачать батьків, їм набагато легше в плані адаптації до тренувань.