Шовковський – 350, Сьомін – 60

Поєдинок проти «Кривбасу» в минулому турі ознаменувався відразу кількома примітними фактами.

Для «Динамо» цей матч став 300-м домашнім у чемпіонатах України. Таке ж досягнення і в активі непримиренного суперника нашої команди – донецького «Шахтаря». Перемога над гостями з Кривого Рогу стала для динамівців 250-ою, здобутою в домашніх стінах.

Для голкіпера «Динамо» Олександра Шовковського поєдинок ыз «Кривбасом» став 350-м у рамках чемпіонатів України. Залишивши свої ворота в недоторканості, Шовковський продовжив свою «суху» серію в матчах національної першості, яка тепер складає 379 хвилин.

У цілому «суха» серія «Динамо» складає 5 матчів (469 хвилин). На домашньому стадіоні «біло-сині» відзначаються і не програють в останніх 11-ти матчах.

Також зазначаємо, що наставник «Динамо» Юрій Сьомін провів свій 60-й матч в українській першості. Під його керівництвом «Динамо» здобуло 49 перемог (наступна буде ювілейною!), шість разів зіграло внічию і п'ять разів програло. Різниця м'ячів – 141-37.