Шовковський та Федоров виблиснули в Парижі, Верпаковскіс забив Азербайджану

Минулого уїк-енду в Європі відбулись останні товариські матчі за участю збірних, які виступатимуть на Євро-2004. У поєдинках взяли участь семеро київських динамівців.

Україна

У стартовому складі “жовто-блакитних” проти діючих чемпіонів Європи – збірної Франції – вийшли Олександр Шовковський, Сергій Федоров, Андрій Несмачний та Олег Гусєв. А на 71-й хвилині у збірній Україні дебютував Руслан Бідненко.

Латвія

Латиші доволі несподівано не змогли переграти вдома збірну Азербайджану. Поєдинок закінчився внічию 2:2, а один з голів на всій рахунок записав динамівець Маріс Верпаковскіс.

Литва

Едгарас Чеснаускіс та партнери відчули на собі всю міць португальських атак. У товариському матч проти господарів Євро-2004 литовці програли 1:4, а динамівця було замінено на 86-й хвилині.