Синхронні нульові нічиї команд орендованих динамівців у Греції

Першим, ще у суботу, зіграв «Платаніас» Євгена Селіна, який приймав на своєму полі «Паніоніос». Ця гра завершилася з рахунком 0:0, а Селін, який відновився після пошкодження, провів повний матч на не зовсім звичній позиції у центрі оборони.

У неділю свій матч провів «Левадіакос» Андрія Цурікова, який розійшовся нульовою нічиєю в гостях з «Верією». Цуріков опинився на лаві запасних, проте все ж вийшов на заміну на 84-й хвилині.

Також без голів завершився поєдинок «Астераса», який приймав одного з лідерів Суперліги, АЕК. Факундо Бертольйо провів за «Астерас» усі 90 хвилин.

Саме «Астерас» за підсумками 25 турів займає найвище місце з-поміж трьох команд, за які виступають динамівці. Команда Бертольйо йде на шостому місці, маючи в своєму активі 34 очки. Одразу за «Астерасом» - «Левадіакос» Цурікова, який набрав 32 очки. «Платаніас» Селіна, маючи 29 очок, – на 12 місці.