Слова подяки від Дениса Гармаша

Слова подяки від Дениса Гармаша

Півзахисник Денис Гармаш подякував ФК «Динамо» (Київ), у складі якого провів майже всю футбольну кар’єру, а нещодавно отримав статус вільного агента та підписав контракт із хорватським «Осієком».

«Майже все своє футбольне життя я провів у київському «Динамо». Цей клуб став для мене справжнім домом, а люди, які в ньому працюють, стали моєю другою родиною.

Разом ми пережили багато подій, як перемог, так і поразок. Але кожного разу, коли ставало важко, я рухався вперед завдяки вболівальникам клубу. Саме їхня підтримка та довіра були моєю головною мотивацією виступів за «Динамо».

Я дуже вдячний динамівським фанатам. Упевнений, що вони бачили та розуміли, що у кожній грі я віддавав усі сили для перемоги «Динамо». Інколи це виходило занадто емоційно, але інакше я просто не вмію. Футбол – це пристрасть, емоції, боротьба та конкуренція. На шляху до динамівських перемог я був щирим та небайдужим гравцем, саме таким, як і наші вболівальники. Тому я завжди буду вдячним керівництву клубу та його президенту Ігорю Суркісу.

За часи у клубі я грав під керівництвом різних головних тренерів та асистентів. Дякую кожному з них за внесок у розвиток «Динамо» та мої успіхи.

Дякую всім партнерам, з ким я грав у складі команди, медичному штабу, адміністраторам та всім працівникам клубу. Бажаю вам перемог на футбольних полях України та Європи, а головне – миру в нашій країні.

З повагою,

Денис Гармаш»

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер