«Слован» переміг у чемпіонаті та готується до Ліги Європи

У 10-му турі місцевої Гамбринус-ліги «Слован» приймав на своєму полі команду з нижньої частини турнірної таблиці, «Пршибрам». На трибунах стадіону «У Ніси» зібралося 3,052 глядачі.

Спочатку обох українців залишили в резерві. Однак у воротах гостей тривалий час не вдавалося розписатися, і на 59-й хвилині зустрічі Ярослав Шилгави кинув у бій Рибалку (на фото ліворуч), а рівно за 20 хвилин і Калитвинцева.

Напруга біля воріт «Пршибрама» трималася до кінця зустрічі, але на 90-й хвилині захисник «Слована» Пімпара таки забив переможний гол – 1:0.

У турнірній таблиці команда з Лібереця зберегла за собою четверту сходинку, набравши 22 очки в десяти турах (різниця м'ячів 11:10).

Найближчого четверга у грі другого туру Ліги Європи «Слован» прийме на своєму полі португальський клуб «Ешторил».