Суперник «Динамо» переміг у контрольній грі

Першими небезпечного удару по воротах завдали гості: на 20-й хвилині Богю пробив головою метрів із восьми поруч зі стійкою. В наступній же атаці «Чорноморець» відкрив рахунок. Рієра пройшов лівим флангом та «знайшов» у штрафному майданчику екс-динамівця Максима Шацьких, який звільнився від опіки (на фото), і форвард головою спрямував м'яча в сітку 1:0.

За п'ять хвилин «моряки» аналогічним чином забили вдруге. Знову подав Рієра, а головою влучно вдарив Де Матос
2:0. І третій гол у матчі було забито з «другого поверху»: після кутового Фурдуй пробив у поперечину, від якої м'яч зрикошетив за лінію воріт 2:1.

Наприкінці першого тайму «відзначився»
голкіпер гостей, який недозволеним прийомом зупинив Бурдужана на лінії штрафного майданчика. Обом учасникам епізоду довелося залишити поле: Бантиша вилучив арбітр, а форварда «моряків» забрали з поля лікарі «Чорноморця».

«Чорноморець»: Безотосний (капітан) (Паст, 46), Бергер, Фонтанельйо, Зубейко (Вангелі, 46), Сантана (Кутас, 72), Політило, К. Ковальчук (Старгородський, 46), Рієра, Де Матос, Шацьких (Бобко, 46), Бурдужан (Джа Джедже, 46).

Голи: Шацьких (21), Де Матос (27)