Суперник «Динамо»: впевнений старт каталонців

Ібрагимович у дії; AFP
З упевненої перемоги стартувала каталонська «Барселона» в новому чемпіонаті Іспанії. У винесеному на понеділок матчі 1-го туру підопічні Хосепа Гвардіоли обіграли «Спортинг» з Хіхона з рахунком 3:0.

У першому таймі господарі відзначилися двічі після розіграшів кутових. Спочатку після подачі з лівого флангу Кейта продовжив політ м’яча, а Кркич замкнув дальню стійку. За кілька ж хвилин до перерви вже сам Сейду відзначився точним ударом головою. У другій половині матчу каталонці продовжували атакувати ворота «Спортинга», що вилилося ще в один м’яч – за старання був винагороджений Ібрагимович, для якого цей м’яч став першим в офіційному поєдинку за «синьо-гранатових».

«Барселона» – «Спортинг» – 3:0 (2:0).