Суперник «Динамо» в Лізі Європи: вольова перемога над «Зальцбургом»

Глядачі на стадіоні «Герхард Ханаппі» у Відні, яких недільного вечора зібралося 15,800 людей, стали свідками захоплюючого матчу у виконанні «Рапіда» та «Зальцбурга».

Гості відкрили рахунок вже на 18 хвилині зусиллями бразильського нападника Алана, який, до слова, забив свій 11 гол у чемпіонаті та 19 у сезоні. Проте, ще до перерви «Рапіду» вдалося відігратися – влучний удар на рахунку півзахисника Кристофера Триммеля.

Крапку в матчі же на 74 хвилині встановив юний форвард господарів Марсель Сабітцер, і тим самим приніс перемогу своїй команді з рахунком 2:1.

Після перемоги над лідером першості «Рапід» скоротив відставання від усе того ж «Зальцбурга» до семи пунктів, розташувавшись на другому рядку в таблиці. Наступний свій матч майбутні суперники «Динамо» в Лізі Європи проведуть у неділю, 1 грудня, проти «Ваккера».