Суперники «Динамо»: успіх для «МЮ»

Опоненти «Динамо» у Лізі чемпіонів провели чергові матчі в своїх чемпіонатах.
Серйозне випробовування очікувало на «Спортинг». «Леви» в дербі зійшлись із «Бенфікою». Результат не найцікавішої зустрічі, де суперники втратили по кілька моментів, - нульова нічия. Виходячи з того, що відбувалось на полі, - цілком закономірний результат.

Спортинг: Стойкович, Абель, Тонель, Полга, Ронні, Мігель Велозу, Моутіньо, Романьолі, Вукчевич (Фарнеруд, 71), Янник Джало (Селсиньо, 85), Лієдсон

"Манчестер Юнайтед" із трудністю обіграв на виїзді «Біриінгем». Гостів виручив Крішітану Роналду, який забив єдиний м’яч на 50-й хвилині.

МЮ: ван дер Сар, Браун, Фердінанд, Відіч, Евра, Каррік, Скоулз, Роналду, Гіггз (Саа, 64), Руниі, Тевес (О'Ши, 89)

"Рома" біла за всіма статтями побита чемпіоном Серії А «Інтером». На 28-й хвилині фатальної помилки допустився Жюлі, який вибив рукою м’яч із порожніх воріт. Вилучення, пенальті і в підсумку 1:4.

Рома: Доні, Пануччі (Сісіньо, 69), Мексес, Жуан, Тонетто, Де Россі, Пісарро, Жюлі, Перротта, Мансіні (Вучинич, 69), Тотти (Еспозіто, 76)