Спаринг. «Динамо» U-19 - «Актобе» (Казахстан) U-21 - 5:0

Наші молоді гравці не залишили жодного шансу супернику, здобувши перемогу з великим рахунком 5:0.

Перший м'яч Оріховський забив дальнім ударом у нижній кут воріт у середині першого тайму.

Незабаром хорошу флангову передачу головою завершив Удод. Із тим команди й пішли на перерву.

У другому таймі розгром суперника продовжився. Знову Оріховський завершив багатоходову комбінацію влучним ударом. Добре спрацював правий фланг, і після хорошої взаємодії Тимчика, Ковбаси та подальшої передачі справа Павло поцілив у ворота. Ще один м'яч він забив красивим дальнім ударом метрів із 25-ти точно в «дев'ятку».

Субота призначена відновлювальним днем, а в неділю, 22-го лютого, динамівські команди U-21 та U-19 повернуться до Києва після тритижневого збору в Белеку.