Спаринг. Збірна України (U-21) – «Динамо-2» – 4:2

«Біло-сині» пропустили першими після голу у виконанні Коваленка. Незабаром подвоїв рахунок динамівець Бесєдін, який на правах оренди виступає за харківський «Металіст».

Після перерви один м'яч відквитав Ковбаса, який вдало замкнув передачу Панфілова. А за сім хвилин чудово спрацювала зв'язка Панов – Ковбаса, й Артему вдалося зрівняти рахунок.

Молодіжка знову вийшла вперед на 67-й хвилині завдяки зусиллям Зубкова. За рахунку 2:3 у підопічних Вадима Євтушенка була можливість зрівняти рахунок, але Удод головою поцілив у поперечину, а вже в компенсований час фінальну крапку в зустрічі поставив Данченко, який спрямував м'яча до сітки воріт Камінського після подачі з кутового.

«Динамо-2»: Камінський, Нагорний (Дмитренко, 46), Скидан (Трубочкін, 46), Братков (Очигава, 46), Чорноморець (М.Нестеренко, 46; Головко, 78), Трояновський (Ковбаса, 46), Ткачук (Цибульник, 46), Акубардія (Панфілов, 46), Маїк (Ісраїлов, 46), Дієго Суарес (Панов, 46), Петров (Удод, 46).

Голи: Коваленко (12), Бесєдін (17), Зубков (67), Данченко (90+2) – Ковбаса (50, 57).

Вилучення: Ісраїлов (90).