Спаринг. «Динамо-2» – «Арсенал» (Біла Церква) – 3:0

На вихідних підопічні Вадима Євтушенка провели черговий контрольний поєдинок, цього разу проти «Арсеналу» з Білої Церкви. «Біло-сині» на полі НТБ «Динамо» перемогли з рахунком 3:0.

Усі м'ячі були забиті в другому таймі. Спочатку на 50-й хвилині відзначився Олег Маїк із передачі В'ячеслава Панфілова. За п'ять хвилин Аха Ісраїлов змістився всередину штрафного майданчика та обвідним ударом спрямував м'яча в дальній кут воріт. За 15 хвилин до фінального свистка Панфілов заробив пенальті й сам же його чітко реалізував.

Склад «Динамо-2» у цьому спарингу був таким: Камінський (Бущан, 46), М. Нестеренко (Панфілов, 46), Очигава, Скидан (Трубочкін, 46), Дмитренко (Головко, 58), Цибульник (Савченко, 58), Нагорний (Чорноморець, 58), Гемега (Полегенько, 31; Кузик, 59), Мироненко (Жикол, 46), Дієго Суарес (Ісраїлов, 46), Петров (Маїк, 46).