«Спартак» із Вукоєвичем переграв «Анжі»

Підтримати «народну команду» в поєдинку проти махачкалінців на «Лужники» прийшло 18 467 глядачів, заповнивши арену менш ніж на 25%. У стартовому складі «червоно-білих» вийшов і динамівець Огнєн Вукоєвич. Хорват був помітний на полі й, звично для себе, постійно вступав у боротьбу із суперником, за що в одному з епізодів заробив «гірчичник». На 77 хвилині Вукоєвич поступився місцем Хосе Хурадо.

Уже на 5 хвилині матчу господарі вийшли вперед! Влучного удару завдав Кім Чельстрем. А в середині другого тайму відбулося вилучення й пенальті. Голкіпер гостей у власному штрафному майданчику збив Еменіке
партнера Брауна Ідейє по збірній Нігерії. Червона картка та 11-метровий, який чітко реалізував Комбаров. У результаті «Спартак» переміг 2:0.

У наступному матчі москвичам доведеться зіграти в гостях із «Мордовією».