Спеціаліст з вирішальних м'ячів

Перемога над «Волинню» в рамках 14-го туру чемпіонату України далася «Динамо» непросто. Вже в сімох матчах поспіль із лучанами наша команда не втрачає очок, різниця м'ячів при цьому – 23:4.

Андрій Ярмоленко, два м'ячі якого в дебюті зустрічі принесли перемогу «Динамо», став автором 140-го дубля футболістів нашої команди в історії проведення чемпіонату України. Для самого Андрія це другий дубль у кар'єрі, проведений в елітному дивізіоні. Також на рахунку Ярмоленка четвертий переможний для «Динамо» м'яч у нинішньому сезоні. За цим показником нападник вийшов у лідери.

За підсумками звітного туру обірвалася рекордна виїзна суха серія «Динамо» в чемпіонатах України. Новим рекордсменом став харківський «Металіст», який, пропустивши від «Іллічівця» на 39-й хвилині, зупинився на позначці в 671 хвилину, перевершивши досягнення «Динамо» на 25 хвилин.