»Спортинг» не зміг виграти у «Лейрії»

Черговий матч у чемпіонаті Португалії провів останній суперник «Динамо» у цьогорічній Лізі чемпіонів «Спортинг». У 12 турі Лісабоні зустрічались із командою «Лейрія» і задовольнились нічиєю – 1:1.

На початку другого тайму рахунок відкрив росіянин Марат Ізмайлов. Однак господарі розслабились довести матч до перемоги. Зі шість хвилин до завершення зустрічі зрівняв Тоніто.

Лідер чемпіонату «Порту» свій матч виграв і ще більше закріпив лідерство. «Спортинг», який тепер посідає третій рядок у турнірній таблиці, відстаючи від «Порту» на 12 очок, і на 5 від «Бенфіки».

«Спортинг» - «Лейрія» - 1:1 (0:0).

«Спортинг»: Руй Патрісіо, Абель, Полга, Тонель, Хад, Мігель Велосо, Ізмайлов (Перейринья, 62), Романьолі (Вукчевіч, 62; Фарнеруд, 82), Моутіньо, Лієдсон, Пурович.

Голи: Ізмайлов (52) - Тоніто (84).