Спортивна анкета динамівця. Артем Бєсєдін

Спортивна анкета динамівця. Артем Бєсєдін

Ми попросили нападника Артема Бєсєдіна відповісти на п'ять запитань.

1. Якими видами спорту цікавитеся, крім футболу?

- Дуже подобається теніс. Люблю дивитися, коли грають Роджер Федерер та Рафаель Надаль, а також наші співвітчизниці – Еліна Світоліна, Даяна Ястремська.

2. У що, крім футболу, граєте, коли є така можливість?

- Люблю грати у волейбол на піску, щоб була легенька «зарубка» команда на команду. Навіть коли були на зборах у Австрії, то у вихідні їздили з хлопцями та влаштовували такі матчі. Також подобається грати в теніс та теніс-бол, який ми практикуємо після ігор у якості відновлення.

3. Кому зі спортсменів або команд в інших видах спорту симпатизуєте?

- Окрім Федерера та Надаля, яких я вже назвав, також уболіваю за наших боксерів Василя Ломаченка та Олександра Усика, у змішаних єдиноборствах подобається Хабіб Нурмагомедов. Їхні бої намагаюся не пропускати. Якщо вони проходять уночі або рано зранку, то заводжу будильник та просинаюся вчасно. Це в тому випадку, звичайно, якщо в цей день у нас немає матчу.

4. Чи займалися в дитинстві або юнацтві іншими видами спорту паралельно з футболом?

- Коли був маленьким, сходив на одне заняття з танців, після чого всім сказав «до побачення, більше ви мене тут не побачите» та ніколи в житті туди не повертався. Також мій старший брат п’ять років займався карате, у нього навіть є чорний пояс, і я з ним три місяці відвідував заняття. Після цього вже пішов на футбол та ні на що більше не відволікався.

5. Відвідування яких спортивних матчів або заходів залишило найбільше вражень?

- Дуже приємні спогади від відвідування матчів «Металіста», ще коли навчався в академії в Харкові. Зокрема, добре пам’ятаю, як харків’яни в Лізі Європи обіграли вдома італійську «Сампдорію» (2:1). Також у Харкові відвідував матчі Євро-2012, зокрема поєдинок між Португалією та Нідерландами, і атмосфера, яка панувала на турнірі, залишиться у спогадах на все життя. Коли вже переїхав до Києва, грав за дублюючий склад, то найбільше враження справив поєдинок Ліги Європи з англійським «Евертоном» (5:2).

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер