Стартує 5-й Міжнародний юнацький турнір

З 4 по 8 листопада в Києві, на полях манежу бази «Динамо» в Конча-Заспі, відбудеться юнацький турнір із футболу, присвячений 64-й річниці визволення міста Києва від німецько-фашистських загарбників і стане значною подією святкування знаменної дати в історії української столиці.

На турнір серед 13-річних хлопців, який уже став традиційним і буде п’ятим за ліком, запрошені команди з трьох країн – України, Росії і Молдови. У минулорічному турнірі перемогу святкували московський ЦСКА. А в трьох перших золотий кубок залишався незмінно в Києві.

У нинішньому році на турнір запрошено вісім команд, які поділені на дві групи. У першій виступатимуть«Динамо» (Київ) (тренер - Кіношенко Валерій Васильович), «Смєна (Санкт-Петербург), ЦСКА (Москва) і «Шериф» (Молдова), у другій – «Спартак» (Москва), «Шахтар» (Донецьк), «Академія ім. Коноплєва» (Самара), «Дніпро» (Дніпропетровськ).

Згідно регламенту, тривалість матчу – 60 хвилин (2 тайми по 30 хвилин із 15-хвилинною перервою). За підсумками одноколового турніру у кожній із груп визначаться переможці, які розіграють «золоті» медалі. Решта учасників боротимуться за 3-8 місця.

Календар матчів

4 листопада (неділя)
9:00 «Смена» - «Шериф»; 10:30 «Днепр» - «Спартак»
11:45 Урочисте закриття турніру
12:00 ЦСКА – «ДИНАМО»; 13:30 «Шахтер» - «Академия им. Коноплева»

5 листопада (понеділок)
9:00 «Шахтар» - «Спартак», 10:30 «Смена» - ЦСКА; 12:00 «Академія ім. Коноплєва» - «Днепр»; 13:30 «ДИНАМО» - «Шериф»

6 листопада (вівторок) – вихідний

7 листопада (четвер)
9:00 «Шериф» - ЦСКА; 10:30 «Спартак» - «Академія ім. Коноплєва»; 12:00 «Днепр» - «Шахтар»; 13:30 «Смена» - «ДИНАМО»