Статистичні підсумки першого збору «Динамо» в Іспанії

За цей час команда Сергія Реброва, окрім тренувань та теоретичних занять, провела п’ять контрольних матчів, у яких здобула дві перемоги, двічі зіграла внічию та зазнала однієї поразки.  Загальна різниця забитих та пропущених м'ячів – 10:7.

На збір вирушило 29 футболістів – 25 польових гравців та чотири голкіпери. У товариських поєдинках були задіяні 28 футболістів.

Результати контрольних матчів:

21.01.2017. «Динамо» – «Санкт-Паулі» (Німеччина) – 3:1 (0:0)

«Динамо» (1 тайм): Рудько – Тимчик, Віда, Бурда, Антунеш – Шепелєв, Сидорчук, Рибалка, Громов, Ярмоленко (к) – Яремчук.

«Динамо» (2 тайм): Коваль – Михайличенко, Хачеріді, Очигава, Морозюк (к) – Корзун, Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Циганков – Бєсєдін.

Голи: Бєсєдін (56, гольовий пас – Морозюк), Гармаш (58, Михайличенко), Морозюк (72) – Дудзяк (87).

22.01.2017. «Динамо» – «Тяньцзинь Теда» – 3:0 (1:0)

«Динамо» (1 тайм): Коваль – Михайличенко, Хачеріді, Очигава, Морозюк – Корзун, Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Циганков – Бєсєдін (Яремчук, 25)

«Динамо» (2 тайм): Бущан – Тимчик, Бурда, Віда, Антунеш – Рибалка – Сидорчук, Шепелєв, Громов, Ярмоленко – Гладкий.

Голи: Гармаш (27, гольовий пас Гонсалеса), Ярмоленко (54, Тимчик), Громов (87, Ярмоленко).

25.01.2017. «Динамо» – «Ліферінг» (Австрія) – 1:3 (1:0).

«Динамо» (1 тайм): Бущан – Віда, Тимчик, Корзун,  Антунеш – Шепелєв – Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Ярмоленко (к) – Мораес.

«Динамо» (2 тайм): Рудько – Морозюк, Хачеріді, Лук’янчук, Михайличенко (Тимчик, 55) – Рибалка – Сидорчук, Громов, Циганков, Бєсєдін – Яремчук.

Голи: Ярмоленко (27, з пенальті) – Хайдара (47), Стурм (78), Грабовач (90)

29.01.2017. «Динамо» – «Сувон Самсунг Блувінгз» (Південна Корея) – 1:1 (0:0)

«Динамо»: Коваль (Бущан, 46) – Тимчик (Морозюк, 60), Корзун (Хачеріді, 60), Лук’янчук (Віда, 60), Осман (Антунеш, 60) – Рибалка (Шепелєв, 65) – Ярмоленко (к) (Циганков, 68), Оріховський (Гармаш, 65), Сидорчук (Буяльський, 65), Громов (Гонсалес, 68) – Гладкий (Яремчук, 46).

Голи: Яремчук (67, пас – Громов) – Лі Йонгсунг (51)

30.01.2017. «Динамо» – ЦСКА (Софія, Болгарія) – 2:2 (2:1)

«Динамо»: Рудько (Коваль, 46), Хачеріді (Бурда, 63), Віда (Корзун, 72), Антунеш (Лук'янчук, 84), Морозюк (Тимчик, 81), Шепелєв (Рибалка, 63), Гармаш (Оріховський, 63), Буяльський (Сидорчук, 63), Гонсалес (Громов, 63), Циганков (Ярмоленко, 63), Бєсєдін (Мораес, 46).

Голи: Буяльський (36, пас – Циганков), Гонсалес (38, пас – Гармаш) – Педро (4), Десподов (90+2, з пенальті)