Студентська ліга ФК «Динамо» (Київ): феєрверк голів другого туру

20-го жовтня 2012 року на Спортивно-тренувальній базі "Конча-Заспа" пройшов другий тур Студентської ліги ФК "Динамо" (Київ).

Загалом, усі матчі були доволі цікавими, але деякі з них особливо порадували великою кількістю забитих м'ячів.

Другий ігровий день був відкритий матчами НУХТ – КНУБА, КНУТД – КПІ. У першій зустрічі важку перемогу святкували студенти з НУХТ із рахунком 2:1. А ось у 2-й парі КПІ відверто познущався над своїм суперником, ведучи вже після 1-го тайму з рахунком 3:0. На початку 2-го тайму КНУТД відіграли один м'яч, але 2 необов'язкових вилучення повністю зламали команду. Фінальний свисток зафіксував розгром 8:1 на користь номінальних гостей.

НУХТ – КНУБА 2:1

КНУТД – НТУУ «КПІ» 1:8

Продовжили другий тур матчі НУБіП – КНУ ім.Т.Г. Шевченка, НМУ ім О.О. Богомольця – КНЕУ ім. В.Гетьмана. На 12-й хвилині гравці КПУ порушили правила у своєму штрафному майданчику й Гуцаленко спокійно реалізував пенальті, розвівши воротаря та м'яч по різних кутах – 1:0. У першому таймі голів більше не було. У 2-му таймі КНУ зрівняли рахунок, тим не менш НУБіП спромігся дотиснути суперника й за 5 хвилин до завершення зустрічі знову повів у рахунку. КНУ вперто боролися за нічию. На останній кутовий навіть воротар побіг до штрафного майданчика суперника, але результату цього не дало. Рахунок 2:1 на користь НУБіП.

У 2-му матчі суддя зафіксував ще один «хокейний результат» у цьому турі. НМУ ім. О.О. Богомольця легко обіграв команду КНЕУ з рахунком 7:2.

НУБіП – КНУ ім.Т.Г. Шевченка 2:1

НМУ ім О.О. Богомольця – КНЕУ ім. В.Гетьмана 7:2

Завершували тур матчі КНУКІМ – НПУ ім. М. Драгоманова та УСЗ – НТУ.

У першій парі точилася доволі жорстка боротьба й усе йшло до того, що на турнірі буде зафіксована перша нічия. Але на 41 хвилині Бездітний приніс педагогам перемогу, а разом з нею й 3 очки – 0:1.

Куди більш результативним вийшов матч між студентами УСЗ та НТУ. У цій грі вийшли своєрідні гойдалки. Незважаючи на те, що першими відкрили рахунок гравці з УСЗ, перемогу святкувала команда НТУ з рахунком 4:3. Варто відзначити цікавий факт – усі 4 м'ячі за НТУ забив сьомий номер команди Печонкін, оформивши таким чином перший «покер» турніру! Із чим його й вітаємо!

1

Національний політехнічний університет України «КПІ»