Супер-гол Макаренка залишає «Говерлі» надію на порятунок

Нагадаємо, в попередньому турі Макаренко став автором двох гольових передач у переможному матчі своєї команди проти «Таврії» (2:0). На цей раз Євген, який до того ж виконував обов'язки капітана команди, забив сам. Його чудо-гол став вирішальним у домашньому поєдинку «Говерли» з сусідом по турнірній таблиці, запорізьким «Металургом».

Макаренко відкрив рахунок у матчі фантастичним дальнім ударом у «дев'ятку» на 64-й хвилині зустрічі. Автогол Нестерова на 79-й хвилині лише зміцнив перевагу ужгородців. У підсумку матч, що проходив на стадіоні «Авангард» за присутності 3300 глядачів, так і завершився перемогою господарів поля з рахунком 2:0.

Крім Макаренка у складі «Говерли» з перших хвилин вийшли ще двоє орендованих динамівців
Кирило Петров та Олег Допілка.

Перемога над «Металургом» залишає «Говерлі» шанси залишити зону вильоту. На даний момент команда відстає від львівських «Карпат», які займають 14-й рядок, на 5 очок.