Суперник «Динамо»: дві перемоги після Нового року

Календарний 2018 рік підопічні Мануеля Хіменеса розпочали виїзним матчем із «Панетолікосом» у чемпіонаті країни. Не маючи особливої переваги протягом матчу, а в деяких статистичних компонентах і взагалі поступаючись, АЕК домігся розгромної перемоги. Уже в дебюті зустрічі Бакасетас відкрив рахунок, а згодом Христодулопулос завдяки реалізованому пенальті подвоїв перевагу афінян. Третій м’яч влетів перед самою перервою після точного удару Араухо, а після перерви ще один м’яч забив Елдер Лопеш. Усе, що дозволили футболісти АЕКу супернику, – це гол престижу, проведений із пенальті.

Команда Мануеля Хіменеса провела матч у такому складі: Цинтотас, Ламбропулос, Чигринський, Бакакіс, Гало, Коне, Галанопулос, Бакасетас (Шоджаї, 51), Лівайя, Христодулопулос (Лопеш, 60), Араухо (Джакумакіс, 71).

Завдяки цій перемозі АЕК зберіг за собою друге місце в турнірній таблиці, поступаючись одним очком лідеру – «Олімпіакосу» із Салонік.

А вже за кілька днів АЕК приймав «Панетолікос» у себе вдома в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Кубку Греції. Після того, як ще перед новорічними святами афіняни розгромили суперника в першому матчі (4:0), тренерський штаб вирішив виставити на звітний матч резервний склад. Цього разу для перемоги вистачило єдиного голу, який на 65-й хвилині записав на свій рахунок Елдер Лопеш.

Склад АЕКу у звітному матчі був таким: Баркас, Враньєш (Цанетопулос, 69), Ламбропулос, Джаннуцос, Гало (Джусіс, 81), Моран, Айдаревич, Лопеш, Шоджаї (Араухо, 76), Клонарідис, Джакумакіс.

Таким чином, АЕК вийшов до чвертьфіналу кубкового турніру, і тепер чекає на жеребкування, яке визначить суперника підопічних Мануеля Хіменеса по чвертьфіналу.