Тетяна Бондаренко разом із Україною WU19 здобула третю перемогу у кваліфікації Євро-2024

У понеділок, 30 жовтня, молодіжна збірна України WU19 провела заключний матч на першому етапі кваліфікації Євро-2024.

Суперником «жовто-синіх» виступила команда Північної Македонії. Цей поєдинок був за перше місце, оскільки обидві команди виграли свої попередні матчі з Вірменією та Люксембургом. Підопічні Наталії Ігнатович пропустили вже на 5-й хвилині зустрічі, але ще до перерви, і в другому таймі втримали мінімальну перевагу – 2:1 (Радіонова, 17, пен., Сербук, 28 – Села, 5).

Як і в двох попередніх матчах, у стартовому складі нашої збірної вийшла динамівка Тетяна Бондаренко, й цього разу відіграла повний поєдинок.

Таким чином «жовто-сині» посіли перше місце у групі з максмимальною кількістю очок та попрямували до другого етапу кваліфікації Євро-2024, що пройде наступного року в Литві.