Тимчик, Циганков та Сидорчук зіграли за збірну України

Як і в поєдинку проти Швейцарії (2:1) наставник національної команди Андрій Шевченко включив до стартового складу лише одного динамівця – захисника Олександра Тимчика, який проводив свій другий матч у складі «жовто-синіх».

Уже на 3-й хвилині українці пропустили перший м’яч, а до перерви господарі ще двічі розписувалися у воротах нашої збірної. У другому таймі на полі з’явилися ще два представники «Динамо» – Віктор Циганков (21-й матч за «жовто-синіх») та Сергій Сидорчук (29-й). Щоправда, допомогти збірній Україні уникнути розгрому динамівці не змогли – ба більше, іспанці ще й збільшили свою перевагу, завдавши «жовто-синім» найбільшої поразки за часів тренерства Андрія Шевченка.

Іспанія — Україна — 4:0

Іспанія: де Хеа, Навас, Рамос (Гарсія, 61), П. Торрес, Регілон, Ольмо, Родрі (Оскар, 69), Алькантара, Меріно, Фаті, Морено (Ф. Торрес, 74).

Україна: Пятов, Тимчик, Матвієнко, Кривцов, Михайличенко, Харатін (Сидорчук, 63), Малиновський, Ярмоленко (Коваленко, 79), Зінченко, Яремчук, Марлос (Циганков, 55).

Голи: Рамос (3, з пенальті, 29), Фаті (32), Ф. Торрес (84).

Свій наступний матч збірна України проведе 10 жовтня, коли в Києві на НСК «Олімпійський» прийме команду Німеччини.