ТМ. «Динамо» – «Петрокуб» – 1:1. Звіт про матч

ТМ. «Динамо» – «Петрокуб» – 1:1. Звіт про матч

У п’ятницю, 16 лютого, київське «Динамо» провело передостанній, дев’ятий контрольний матч у рамках навчально-тренувального збору в Туреччині, де наша команда готується до другої половини сезону. Суперником «біло-синіх» став представник Молдови – «Петрокуб», який представляє місто Хінчешті. Матч відбувся на полі Kaya Palazzo stadium.

Звітний матч завершився унічию, команди обмінялися забитими м’ячами у першому таймі – молдовани відзначилися на початку зустрічі, а кияни – у середині тайму.

Поєдинок розпочався із неприємності для киян. «Петрокуб» виконав стандартне положення з лівого флангу, після чого кияни у своєму штрафному майданчику не втримали М. Платіцу, і той плечем переправив м’яч у сітку – 0:1. Після такого «холодного душу» кияни взяли м’яч під свій контроль та проводили різноманітні атаки, і при цьому задіяли фланги та центр поля. Крім того, наші хлопці високо пресингували суперника, не даючи йому можливості вийти зі своєї половини поля. Але водночас і «Петрокуб» не підпускав українців занадто близько до своїх володінь.

У середині тайму кияни були винагородженні за свої зусилля: Дячук прекрасною передачею з глибини поля вивів на ударну позицію Супрягу, Владислав трохи зблизився з воротами та з правого кута воротарського майданчика вразив дальній кут – 1:1. Також активним був Беніто, який регулярно підключався до атак, але в одному епізоді м’яч після його удару вибив захисник, а у другому – зміг зреагувати воротар. Ще один удар Супряги теж прийшовся у руки голкіперу молдовської команди.

На завершення першої половини зустрічі Царенко заробив перспективний штрафний удар, який виконав Шапаренко, але у площину воріт не влучив – м’яч пролетів трохи повз ворота.

Початок другого тайму пройшов у схожому руслі. Особливо небезпечних моментів біля воріт обох команд не було, гравці намагалися загрожувати володінням одна одної з дальніх дистанцій. Футболісти по черзі втрачали м’яч, і на полі було багато сумбурних дій. Трохи активніше виглядали молдовські футболісти, які більше перебували із м’ячем. Доволі розмірений темп гри був порушений «вибуховою» атакою динамівців у кілька дотиків, але після прострілу до штрафного майданчика ніхто з наших гравців не зміг переправити у ворота.

Тим часом, біля протилежних воріт і Моргуну довелося вступити у гру після удару Клещенка – наш голкіпер надійно забрав м’яч. Також футболісти «Петрокуба» намагалися створити загрозу володінням киян після стандартних положень, але також безрезультатно.

Зазначимо, що у цьому контрольному поєдинку тренерський штаб «Динамо» використав не так багато замін, як у попередніх матчах. Очевидно, причиною є награвання складу перед стартом офіційних матчів у другій половині сезону, а також те, що свій наступний контрольний поєдинок і заключний на зимовому зборі у Туреччині «Динамо» проведе вже завтра, 17-го лютого, проти ще одного представника Молдови – чемпіона країни «Шерифа» (Тирасполь).