ТМ. «Динамо» – «Рапід» – 0:4. Звіт про матч

У вівторок, 24 січня, київське «Динамо» провело перший контрольний матч у рамках навчально-тренувального збору в Туреччині. Суперником «біло-синіх» став багаторазовий чемпіон Австрії – віденський «Рапід».

Перші спаринги після тривалої зимової паузи традиційно даються важко, але підопічні Мірчі Луческу розпочали гру з позиції сили (при цьому суперник уже встигнув зіграти три контрольних матчі в Туреччині й перебуває в ігровому ритмі). Спочатку Сидорчук із лінії штрафного майданчика пробив поруч зі стійкою, а трохи згодом Лонвейк, замикаючи головою подачу до штрафного майданчика, зовсім трохи не поцілив у рамку воріт.

А от австрійці вичавили максимум із свого першого напівмоменту в матчі. На 13-й хвилині у «Рапіда» пройшла атака правим флангом, Штрунц прострілив у штрафний майданчика, де Забарний, намагаючись перервати передачу, зрізав м'яча у власні ворота – 0:1.