ТМ. «Динамо» - «Стяуа» - 1:1 (звіт, огляд)

Якщо для «Динамо» цей спаринг був другим під час зимової підготовки (нагадаємо, кількома днями раніше «біло-сині» розгромили німецький «Бохум» – 3:0), то футболісти «Стяуа» вже провели два контрольних поєдинки, і в обох були зафіксовані нічийні результати – проти швейцарського «Люцерна» (0:0) та представника чемпіонату Китаю «Шанхай Шеньхуа» (2:2).

Щодо звітного матчу, то він пройшов за перемінної переваги команд. У середині першого тайму ближчими до успіху були динамівці – зокрема, після удару Соля головою голкіпер витягнув м’яча з-під поперечини, а гол Циганкова арбітр не зарахував через те, що Віктор перебував у положенні поза грою. Ближче до перерви ініціативу перехопили румуни, і вже Маханькову довелося попрацювати – зокрема, Володимир вибив м’яча після складного удару Русеску, а потім зміг завадити кулі перетнути лінію воріт після того, як Коман перекинув нашого голкіпера.

У другому таймі тренери обох команд провели багато замін, динамівці взагалі повністю оновили склад. При цьому малюнок гри не змінився – команди продовжували обмінюватися ударами, а розв’язка наступила вже наприкінці поєдинку. На останній хвилині основного часу бразилець Сідклей класно пробив зі штрафного і, здавалося, приніс «Динамо» другу поспіль перемогу на зборі. Проте вже в компенсований час «Стяуа» змогла відігратися, коли Хора вдало відгукнувся на навіс із правого флангу та головою спрямував м’яча у ворота.

Свій заключний матч на першому тренувальному зборі «Динамо» проведе 26 січня проти чеської «Спарти», після чого того ж дня повернеться до Києва.

Марбелья-2019. Другий контрольний матч

«Динамо» (Київ, Україна) – «Стяуа» (Бухарест, Румунія) – 1:1 (0:0)

«Динамо» (перший тайм): Маханьков, Кравченко, Бурда, Шабанов, Піварич, Че Че, Андрієвський, Шапаренко, Циганков, Цитаїшвілі, Соль.

«Динамо» (другий тайм): Нещерет, Кендзьора, Попов, Алібеков, Сідклей, Сидорчук, Гармаш, Смирний, Шепелєв, Супряга, Русин.

Голи: Сідклей (90) – Хора (90+4).