Томаш Кендзьора у складі збірної Польщі зіграв із Південною Кореєю

У вівторок, 27 вересня, збірна Польщі, за яку виступає захисник київського «Динамо» Томаш Кендзьора, у товариському матчі зустрілася зі збірною Південної Кореї. Гра відбулася на Сілезькому стадіоні, який знаходиться між містами Хожув і Катовіце.

Томаш Кендзьора вступив у гру на 67-й хвилині, замінивши Каміля Гліка.

Збірна Польщі обіграла збірну Південної Кореї із рахунком 3:2. У першому таймі поляки відзначалися голами двічі. На 32-й хвилині Роберт Левандовський відкрив рахунок, а на останній хвилині першої половини гри Каміль Гросицький подвоїв перевагу. Наприкінці другого тайму збірна Південної Кореї відповіла на голи суперника двома забитими м’ячами. На 85-й хвилині голом відзначився Лі Чан Мін, а через дві хвилини Хван Хі Чхан зрівняв рахунок у матчі – 2:2. Здавалося, що гра закінчиться нічиєю, проте на другій доданій хвилині до основного часу поєдинку Пйотр Зелінський вирвав перемогу для збірної Польщі.

Товариський матч. Польща – Південна Корея – 3:2 (2:0)

27.03.2018. Сілезький стадіон

Польща: Войцех Щенсний (Лукаш Скорупський, 46), Лукаш Піщек (Тьяго Ціонек, 46), Каміль Глік (Томаш Кендзьора, 67), Міхал Паздан, Артур Єнджейчик, Тарас Романчук (Аркадіуш Мілік, 61), Кжиштоф Мончіньскі, Мацей Рибус (Рафал Кюрзава, 84), Пйотр Зелінський, Роберт Левандовський (Лукаш Теодорчик, 46), Каміль Гросицький.

Південна Корея: Кім Син Гю, Пак Чу Хо, Кім Мін Дже (Хван Хі Чхан, 38), Чжан Хюн Су, Хон Чон Хо (Юн Йонсан, 46), Лі Йон Гіль (Чой Чул Сун, 46), Лі Че Сон (Кім Сін Ук, 63), Кі Сон Йон (Лі Чан Мін, 80), Чон У Йон, Квон Чхан Хун, Сон Хин Мін.

Голи: Роберт Левандовський (32), Каміль Гросицький (45), Пйотр Зелінський (90+2) – Лі Чан Мін (85), Хван Хі Чхан (87).

Попередження: Мацей Рибус (62) – Чой Чул Сун (76).