Спаринги «Динамо» з «Фіорентиною»: всі 4 виграли «біло-сині»

Чотири з них були офіційними та не принесли нашому клубу жодної перемоги. Два поєдинки виграли «фіалки» та два рази матчі завершувалися внічию.

Також чотири рази команди мірялися силами одна з одною в товариських зустрічах.

Перша відбулася 20 серпня 1961 року у Флоренції та завершилася за присутності 20,000 глядачів перемогою «біло-синіх» – 2:1. Рахунок на 23-й хвилині відкрив Мілані, але в другому таймі гостям, у складі яких одну з провідних ролей виконував Валерій Лобановський, вдалося перехопити ініціативу й завдяки голам Віктора Серебряникова (63-я хвилина) та Андрія Біби (68) завершити гру на свою користь.

Другий та третій спаринги припали на 1977-й рік. У Києві 7 червня динамівці переграли «фіалок» 4:2 (голи: Мунтян, 14, Веремеєв, 40, Буряк, 74, пен, Трошкін, 85 – Дезолаті, 4, Брешіані, 58), а 13 листопада (фото динамівців перед грою) – 3:1 (голи: Колотов, 1, Лозинський, 5, Бережний, 43 – Дезолаті, 20).

Нарешті, 9 грудня 1984 року наша команда завдала «Фіорентині» на її полі нищівної поразки 5:0 (голи: Кузнецов, 4, Блохін 14, 86, Євтушенко, 54, Пін, 72, автогол). Від розгрому господарів не врятували навіть такі зірки, як Джентіле, Оріалі та аргентинець Пасарелла...