ТМ. «Динамо» - «Академія Пушкаша» - 2:3. Звіт про матч (+ВІДЕО)

Перші 13 хвилин матчу команди не створювали небезпечних моментів, а на 14-й хвилині «Академія Пушкаша» відкрила рахунок у грі. Угорці провели атаку лівим флангом, після передачі м'яч відскочив від Володимира Маханькова - та Улісс Діалло влучив у ворота.

У середині першого тайму наш суперник провів контратаку, знову лівим флангом, але цього разу динамівці не дозволили йому успішно її завершити.

Наприкінці першої половини гри Олег Гусєв виконав кутовий удар, після чого Віталій Миколенко спробував забити м'яч, але шкіряний опинився в руках голкіпера «Академії Пушкаша».

На 43-й хвилині Артем Шабанов пробив із далекої відстані - воротар у стрибку парирував цей удар. І через декілька секунд завдяки голу Жуніора Мораеса головою після навісу Дмитра Хльобаса з лівого флангу «Динамо» реабілітувалося! На перерву команди пішли з нічийним рахунком 1:1.

Другий тайм розпочався подібно до першого - без гольових моментів. На 59-й хвилині «Динамо» вийшло вперед! Тепер у воротах «Академії Пушкаша» відзначився Дмитро Хльобас. Дерліс Гонсалес виконав простріл із лівого флангу на лінію воротарського майданчика, після чого Хльобас із кількох метрів поцілив у ворота.

Усе йшло до перемоги киян, але на останніх хвилинах гри угорська команда забила два м'ячі поспіль. Матч завершився перемогою «Академії Пушкаша» з рахунком 2:3.

Третій контрольний поєдинок «Динамо» проведе у середу, 7 лютого, проти китайського клубу «Хебей Чайна Форчун».

Другий товариський матч на другому тренувальному зборі

«Динамо» - «Академія Пушкаша» - 2:3 (1:1)

«Динамо» (Київ): Володимир Маханьков, Віталій Миколенко, Микита Бурда, Артем Шабанов, Карлос Самбрано, Євгеній Смирний, Дерліс Гонсалес, Олег Гусєв (к), Дан Спетару (Микола Шапаренко, 67), Жуніор Мораес, Дмитро Хльобас.

«Академія Пушкаша» (Угорщина): Лайош Хегедуш, Патрик Петер Поор, Чаба Шпандлер, Патрик Мевунгу, Давід Маркварт (к), Габор Мойнар, Латіфі Лірідон, Йосип Кнежевич, Денис Клінар, Улісс Діалло, Деян Трайковські.

Голи: Жуніор Мораес (43), Дмитро Хльобас (59) - Улісс Діалло (14), Марк Сечі (89), Марк Мадараш (90).