Тремулінас розпочав у «Сент-Етьєнні» з нічиєї

Він зайняв звичне місце на лівому фланзі оборони своєї нової команди, що стало вакантним після переходу цього зимового трансферного періоду алжирця Фаузі Гулама до італійського «Наполі».

Гра завершилася внічию 0:0, хоча Тремулінас був одним із найактивніших у своїй команді, підключаючись до атак та виконавши в них за гру п'ять флангових передач. На 19-й хвилині Бенуа міг навіть відкрити рахунок та, можливо, забити переможний гол гостей, але його удар парирував воротар господарів Буше. На 82-й хвилині Тремулінас, який обрав собі 2-й номер, отримав від арбітра зустрічі Гаутьє попередження.

Наступний матч у чемпіонаті «Сент-Етьєнн», що йде четвертим, проведе 16 лютого на своєму полі проти одного зі своїх головних переслідувачів марсельського «Олімпіка».