Тренувальні збори: робота над якістю передач

Тренувальні збори: робота над якістю передач

Триває тренувальний збір «Динамо» на південному побережжі Туреччини, де «біло-сині» тренуються на Mardan Sports Complex поблизу Анталії.

У понеділок команда провела два тренування на зеленому газоні. Під час ранкової сесії особливий акцент у роботі тренерський штаб зосередив на якості та точності передач, підготувавши різноманітний комплекс вправ.

Почалася робота з коротких передач у парах, коли гравці почергово виконували то швидкі короткі, то середні передачі низом. Потім завданням гравців було доставляти м’ячі на партнерів верхом, виводячи їх на ударну позицію. Окрім передач динамівці відпрацювали завершення атак ударами. Роботи вистачало і голкіперам.

Після різноманітних варіацій вправ на передачі польові гравці були поділені на трійки та позмагались у динамічній вправі на маленькому полі – три в три, а потім і три в два.

Вечірнє заняття також було повністю ігровим. Гравці виконували вправи на контроль м’яча та пресинг, відпрацьовували командну взаємодію. Це було по суті передігрове тренування, адже у вівторок «біло-сині» проведуть свій третій контрольний спаринг на турецькому зборі. Черговим суперником команди Мірчі Луческу буде австрійський клуб «Аустрія Лустенау». Початок зустрічі – о 17:00 за місцевим часом (16:00 за київським). 

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер